Ofiara na parafię

Aktualności - rozwinięcie

Ważne!W związku z obecnym stanem epidemicznym w Polsce, przypominamy, że Ksiądz Arcybiskup udzielił dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii i bardzo prosimy, aby w kościele zajmować tylko oznaczone miejsca (jedna osoba zajmuje jedno wskazane miejsce), a kiedy braknie wolnych miejsc, aby już nie wchodzić do kościoła.

Z powodu limitu osób, które mogą przebywać w kościele, korzystajmy z transmisji liturgii z naszego kościoła, a do Komunii św. przystąpmy podczas Mszy w dowolny dzień tygodnia. W każdą niedzielę o godz. 18.00 udzielamy Komunii św. wiernym, którzy we Mszy uczestniczyli tylko poprzez transmisję. 

Podczas transmisji Mszy św. starajmy się uczestniczyć w niej tak, jakbyśmy byli w kościele, przyjmując w miarę możliwości nawet te same postawy, a Komunię św., jeśli jesteśmy w stanie łaski uświęcającej, przyjmujmy duchowo poprzez szczere pragnienie zjednoczenia z Jezusem.
Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła Piekary Śląskie - Kamień, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Biskupa Nankera 221.