Ofiara na parafię

Aktualności - rozwinięcie

Rodziny zastępczeMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich nieustannie poszukuje rodzin zastępczych!

Podpiszemy umowę z zawodową rodzinę zastępczą pełniącą funkcję POGOTOWIA RODZINNEGO.

Poszukujemy osób w różnym wieku, z różnym wykształceniem, małżeństw bezdzietnych i rodzin z dziećmi, osób żyjących w nieformalnym związku bądź singli. Osób, które mieszkają w domu albo w mieszkaniu, a przede wszystkim osób, które z zapałem będą się opiekować dziećmi, których z różnych względów nie mogą wychowywać ich rodzice. Szukamy osób, które posiadają już doświadczenie w byciu rodziną zastępczą lub przeszli szkolenie by pełnić taką funkcję albo są gotowi do jego odbycia.

Jeżeli nie jest Ci obojętny los dzieci, możesz dać im trochę domowej przestrzeni, poświęcić czas i uwagę to może właśnie Ty mógłbyś zostać rodzicem zastępczym i przyjąć do domu dziecko lub dzieci, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich rodzinach biologicznych.

Osoby zainteresowane rodzicielstwem zastępczym mogą kontaktować się Działem Pieczy Zastępczej (pon. 7.30-17.00, wt.-czw. 7.30-15.30, pt. 7.30-14.00)

- telefonicznie: 32 288 50 04, 502 942 109,

za pośrednictwem poczty elektronicznej: dpz@mopr.piekary.pl,

- osobiście: Piekary Śląskie ul. Bytomska 67 (drugie piętro).
Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła Piekary Śląskie - Kamień, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Biskupa Nankera 221.