Ofiara na parafię

Grupy Parafialne

RUCH ŚWIATŁO-ŻYCIE - OAZA MŁODZIEŻOWA 

Spotkania w piątki od 19.00 do 21.00 w salkach katechetycznych.
Opiekun: ks. Grzegorz Wieczorek

Odwiedź naszą stronę

 

Do naszej wspólnoty oazowej należy młodzież gimnazjum, szkół średnich, a także młodzież starsza (studiująca oraz już pracująca).


Każdy animator ma swoją grupę, z którą prowadzi spotkania. Oprócz tego mamy spotkania ogólne, adorację Najświętszego Sakramentu w kościele oraz pogodny wieczór. Każdemu spotkaniu towarzyszy śpiew piosenek oazowych przy akompaniamencie gitar. Atmosfera jest zawsze bardzo radosna. Często spędzamy razem czas na równych wycieczkach oraz wypadach na kręgle czy do kina. Latem wielu z nas wyjeżdża na rekolekcje. Jest to cudowny czas duchowej odnowy i poznawania nowych przyjaciół z innych wspólnot oazowych.

 

Chcemy jeszcze wspomnieć, że z naszej wspólnoty wyszło kilku kapłanów: ks. Jerzy Wójcik, ks. Paweł Piontek (kapelan wojskowy), ks. Rafał Lar (misjonarz w Kazachstanie), ks. Mirosław Banaś oraz ks. Grzegorz Szołucha.

 

Jeżeli masz ochotę na bliższe poznanie Boga i zawarcie nowych przyjaźni oraz miłe spędzenie wolnego czasu to zapraszamy na spotkania w każdy piątek o godz. 19.00 (po Mszy św.) w salce katechetycznej obok kościoła (chyba że w tym dniu jest akurat miesięczna msza młodzieżowa). Czekamy również na Ciebie!

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o kamieńskiej oazie to zapraszamy na naszą stronę internetową:  www.oaza-kamien.za.pl

 

 

 

 
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła Piekary Śląskie - Kamień, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Biskupa Nankera 221.