Ofiara na parafię

Grupy Parafialne

KOŚCIÓŁ DOMOWY
Opiekun:
 ks. Grzegorz Wieczorek

 

 
 Witamy wszystkich członków i sympatyków
 Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie!
 Tematem roku 2017/2018 są słowa ks. F. Blachnickiego: 'Służę, więc jestem'
 

 Oaza rodzin

 

CZYM JEST DOMOWY KOŚCIÓŁ?
Rodzinną gałęzią Ruchu Światło-Życie. Założycielem DK jest Sługa Boży ksiądz Franciszek Blachnicki (1921-1987). W 1973 roku rozpoczęła się formalna działalność ruchu w wyniku organizacji pierwszych rekolekcji dla rodzin w Krościenku nad Dunajcem. Po dzień dzisiejszy znajduje się tam Centrum DK.

DLA KOGO ?
Rodzin, które chcą pogłębić wiarę i wzajemne relacje.

W JAKIM CELU?
Małżeństwa spotykają się wspólnie raz w miesiącu  w małych grupach małżeństw z kapłanem by dzielić się swą wiarą i życiem. To owocuje umocnieniem małżeństwa, udzielaniem sobie wzajemnego wsparcia między małżeństwami oraz ożywianiem wiary w rodzinie. Jest to dobra forma pogłębiania wiary dla wszystkich członków rodziny. 

 

  Domowy Kościół

 

Obecnie w naszej parafii obecny jest jeden krąg Domowego Kościoła (5 małżeństw). Zapraszamy chętnych do naszej wspólnoty, jedynym warunkiem jest małżeństwo sakramentalne. Wiek i staż małżeński nie mają znaczenia.

Dzwońcie, ustalimy termin spotkania, naprawdę warto ! 

 

KONTAKT Z NAMI:

rejondkpiekary@gmail.com

tel. 721459453

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA: 

www.dk.oaza.pl
www.katowice.oaza.pl
http://infodk.pl

Facebook: https://www.facebook.com/domowykosciolkatowice

 

Moderatorem i opiekunem duchowym DK w naszej parafii jest ks. Grzegorz Wieczorek.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła Piekary Śląskie - Kamień, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Biskupa Nankera 221.