Ofiara na parafię

2017.06.07-14 Pielgrzymka do Fatimy

W dniach 7 - 14 czerwca 2017 odbyła się parafialna pielgrzymka do Fatimy. Przebywaliśmy w niej kilka dni, podczas których uczestniczyliśmy w wielu ważnych uroczystościach. Codziennie uczestniczyliśmy we Mszy św. sprawowanej w kaplicy Cudownych Objawień, wieczornych nabożeństwach różańcowych i procesjach. Odprawiliśmy drogę krzyżową, a 12 i 13 czerwca braliśmy udział w głównych uroczystościach związanych z rocznicą objawień. Oprócz tego poznawaliśmy wszystkie zakątki Sanktuarium i okolic związanych z objawieniami.

Głównym celem wyjazdu była Fatima jednak zwiedzaliśmy również wiele ciekawych miejsc w całej Portugalii (Lizbona, Coimbra, Braga, Porto, Batalha, Alcobaca, Tomar, Nazare, Sintra, Cabo da Roca itd.) a nawet Hiszpanii (Santiago de Compostela).

Wróciliśmy umocnieni duchowo i szczęśliwi z poznania wielu pięknych miejsc w Portugalii :)

 

Poniżej znajdują się zdjęcia z samej Fatimy, a pozostałe zdjęcia znajdują się w osobnej galerii.

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła Piekary Śląskie - Kamień, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Biskupa Nankera 221.