Ofiara na parafię

2017.06.16-18 Oaza w Brennej

W dniach 16 - 18 czerwca 2017 grupa Oazowa była na wycieczce w Brennej. Był to wyjazd rekolekcyjno-wypoczynkowy. Podziwialiśmy piękno okolic podczas pieszych wędrówek, a przede wszystkim radośnie spędzaliśmy ze sobą czas. Oczywiście nie mogło zabraknąć codziennej Eucharystii, adoracji i konferencji. 
Mimo, że w okrojonym składzie, to jednak podczas wyjazdu był bardzo wesoło i ciekawie. Wróciliśmy zadowoleni i napełnieni nowymi siłami oraz duchowymi przeżyciami.

menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Ap. Piotra i Pawła Piekary Śląskie - Kamień, siedziba: Piekary Śląskie, ul. Biskupa Nankera 221.